BELGIA 2013 Szkolenie technologiczne w siedzibie De Neef Conchem

W dniach 23-25 maja 2013 r. klienci i pracownicy firmy IMPERVIUS odwiedzili siedzibę De Neef Conchem w Heist-op-den-Berg w Belgii. De Neef Conchem jest producentem materiałów do uszczelnień, izolacji i napraw konstrukcji budowlanych. W ramach szkolenia przygotowanego przez specjalistów De Neef uczestnikom przedstawiono zakres i sposób zastosowania żywic iniekcyjnych. Belgijscy eksperci dzieląc się swoimi doświadczeniami omówili ciekawe przypadki i projekty, w których zastosowanie materiałów iniekcyjnych nawet przy ekstremalnie trudnych warunkach zakończyło się dużym sukcesem. W ramach pokazów praktycznych zaprezentowano wykorzystanie iniekcyjnych żeli akrylowych w technologii iniekcji kurtynowej oraz zastosowanie spienialnych 1-komponentowych żywic poliuretanowych.

DE NEEF BELGIA 2013

Po kształcących prezentacjach uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzenia miasta portowego Antwerpii i degustowania piw wytwarzanych przez lokalne browaryJ

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas był okazją do wymiany doświadczeń i pozostanie w pamięci uczestników na długo, nie tylko ze względu na cześć merytoryczną;)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

 

Galeria: 
DE NEEF BELGIA 2013
DE NEEF BELGIA 2013
DE NEEF BELGIA 2013
DE NEEF BELGIA 2013
DE NEEF BELGIA 2013
DE NEEF BELGIA 2013